mtbguide.cz

Fotogalerie: Nepál – bikové opojení ve stínu Thorung La

Kali Gandaki je údajně nejhlubším údolím na světě. Na jedné straně se tyčí osmitisícová Annapurna, na druhé Dhaulagiri. Mezi nimi se úzkou soutěskou odněkud z Tibetu vine řeka Gandaki. Jízda na kole v této oblasti je bezpochyby nezapomenutelný zážitek. Ať už se vydáte do pustých oblastí Horního Mustangu, na svahy pod Thorung Peak či do spodní části soutěsky, vždy narazíte na nádhernou krajinu, exotickou kulturu a hlavně úžasné cesty, stezky a pěšinky jak dělané pro MTB.

Článek o bikování v této oblasti naleznete zde: Mustang – bikování za hradbou Himalájí

Rádi byste se i vy podívali do Nepálu na kole? Nejen místa v této fotogalerii, ale i mnoho dalších, se mnou můžete projet tento podzim na MTB expedici do království Horní Mustang, kterou organizuji. Mrkněte na odkaz, navštivte stránky CK Kudrna nebo mi pošlete mail

            

O autorovi Všechny články tohoto autora Webová stránka autora

Martin Hájek

Po většinu roku přebývám 9000 km na východ od ČR, na Taiwanu, kde provozuji cestovní kancelář Tofu Taiwan Tours. Krásy tohoto ostrova i celé Asie objevuji nejen sám, ale i jako průvodce turistů z celého světa. Cestuji nejradši na kole, pěšky či na skútru. Na těchto stránkách či osobně se můžete se mnou vydat od neprostupných pralesů Bornea, přes aktivní sopky Indonésie až na zasněžené vrcholky Himalájí.

Leave a Reply