mtbguide.cz

CrankPump – neviditelná pumpa

Na populárním serveru Kickstarter pro komunitní financování se dnes objevila zajímavá pumpička CrankPump. Taky nemáte rádi nevzhledné pumpy navěšené na rámu jako já? Pak by vás mohl projekt nové mini pumpičky CrankPump zaujmout.

Pumpičku namontujete do volného prostoru uvnitř dutých klik Shimano Hollowtech 2 namísto původní plastové krytky. Když přijde čas, jednoduše ji vyšroubujete, narazíte na ventilek a bombičkou nafouknete prázdnou duši. 1 bombička vám vystačí na nafouknutí silničního pláště na 90PSI nebo klasického 26″ MTB pláště na 30PSI.

Neviditelná pumpička CrankPump

Pumpička je vyrobena z lehkého hliníkového těla a ocelové hlavy na kterou se šroubují standardní CO2 bombičky. Podporovány jsou jak galuskové, tak i auto ventilky. Součástí pumpičky jsou také dvě miniaturní páky na sundání pláště z ráfku.Neviditelná pumpička CrankPump

K zahájení výroby je nutné nasbírat 15000 GBP. V případě úspěchu přijde pumpička na trh na začátku příštího roku. Majiteli CrankPump se můžete stát i vy, když přispěje alespoň částkou 15 GBP (cca 320 Kč).

Více informací o projektu získáte na stránkách CrankPump nebo na video představení níže.

O autorovi Všechny články tohoto autora Webová stránka autora

Martin Hájek

Po většinu roku přebývám 9000 km na východ od ČR, na Taiwanu, kde provozuji cestovní kancelář Tofu Taiwan Tours. Krásy tohoto ostrova i celé Asie objevuji nejen sám, ale i jako průvodce turistů z celého světa. Cestuji nejradši na kole, pěšky či na skútru. Na těchto stránkách či osobně se můžete se mnou vydat od neprostupných pralesů Bornea, přes aktivní sopky Indonésie až na zasněžené vrcholky Himalájí.

Leave a Reply